OPOLCAN - kserokopiarki i drukarki w Opolu Systemy zarz?dzania dokumentami
 
 

znajdź urządzenie adekwatne do Twoich potrzeb

Centrum dokumentowe
Twojej firmy


SHARP MX-C311
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie oraz archiwizacja dokumentów w jednym miejscu.


Dzięki nowej kompaktowej konstrukcji urzadzenie wielofunkcyjne Sharp MX-C311 zmiesci się nawet w najmniejszym biurze. Wysokie parametry pozwalaja zwiększyć wydajnosć a nowoczesne rozwiazania administracyjne ułatwiaja zdalne zarzadzanie urzadzeniem. Kserokopiarka, drukarka i fax w jednym miejscu!

OPOLCAN Sp.j. jest firmą doradczo-wdrożeniową działającą na rynku od 1993 roku. Pomagamy naszym klientom w zakresie prowadzenia inwestycji w infrastrukturę dokumentową. Oferujemy kompletne rozwiązania obejmujące: analizę środowiska dokumentowego, opracowanie projektu zmian i ich wdrożenia oraz opiekę nad systemem wraz z kontrolą jego rozwoju.

OPOLCAN wywodzi się z rynku automatyki biurowej. Korzystając z 20 lat doświadczeń oddajemy do dyspozycji klientów unikalną wiedzę naszych ekspertów oraz partnerów.
Współpraca z międzynarodowym koncernem Gestetner, którego jesteśmy autoryzowanym partnerem, daje naszym specjalistom możliwość udziału w licznych szkoleniach, konferencjach oraz sympozjach dzięki czemu otrzymują oni dostęp do nowoczesnych technologii oraz mają możliwość śledzenia najnowszych trendów na rynku.
Profesjonalizm oraz jakość, najważniejsze wartości którymi kieruje się OPOLCAN, mają swoje odzwierciedlenie w międzynarodowym certyfikacie Quality Solutions Partner przyznanym firmie przez koncern Gestetner.

Główna siedziby firmy OPOLCAN znajduje się w Opolu przy ul. Katowickiej 39, posiadamy również oddział w Nysie. Dzięki współpracy z siecią regionalnych partnerów, naszym klientom zapewniamy profesjonalne usługi i wsparcie na terenie całego kraju.
Opolcan
  do góry strony