OPOLCAN - kserokopiarki i drukarki w Opolu Systemy zarz?dzania dokumentami
 
 

znajdź urządzenie adekwatne do Twoich potrzeb

Centrum dokumentowe
Twojej firmy


SHARP MX-C311
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie oraz archiwizacja dokumentów w jednym miejscu.


Dzięki nowej kompaktowej konstrukcji urzadzenie wielofunkcyjne Sharp MX-C311 zmiesci się nawet w najmniejszym biurze. Wysokie parametry pozwalaja zwiększyć wydajnosć a nowoczesne rozwiazania administracyjne ułatwiaja zdalne zarzadzanie urzadzeniem. Kserokopiarka, drukarka i fax w jednym miejscu!

Poprzez dobranie optymalnych urządzeń i właściwych systemów finansowania, OPOLCAN zapewnia idealną inwestycję w techniczny obieg dokumentów.

Wzorowa jakość obsługi, architektura systemu obiegu dokumentów precyzyjnie dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz wysoka jakość sprzętu pociągają za sobą odpowiednie koszty. W przypadku modelu opartego o pięć urządzeń ze środkowego segmentu wydajności może to być suma przekraczająca nawet 150.000 złotych! Niewiele firm dysponuje taką ilością gotówki w kasie. Te zaś, które ją posiadają nigdy nie zdecydują się na jednorazowy wydatek tej wielkości.

W przypadku samodzielnego podejmowania starań dotyczących uzyskania kredytu czy leasingu, klienta odstraszają zazwyczaj formalności i liczba dokumentów jakie musi zebrać. Stoi także przed koniecznością zgrania terminu uzyskania kredytu z zapłatą dostawcy. Odmiennym zagadnieniem jest także sposób księgowania zakupu, jego amortyzacja oraz wiele nie innych czynności.
W efekcie klient decyduje się częstokroć na tzw. "mniejsze zło" wybierając produkty o możliwie najniższej cenie zakupu. Celowo nie wymieniamy przy tym kosztów eksploatacji i serwisu, gdyż nie wchodzą one w skład inwestycji początkowej.

Obecnie dostawcy coraz szerzej zaczynają wykorzystywać rozliczanie w formie kosztu za kopię.
Klienci zrażają się jednak do tego typu współpracy. Na powody takiego poniekąd irracjonalnego postępowania składa się głównie niezrozumienie zasad funkcjonowania systemu. Nagminnie porównywane są tylko wartości kosztu za kopię, brak poświęcania uwagi jego składowym czy wreszcie mylenie takich pojęć jak koszt kopii w kontrakcie i poza nim. Poniższy opis przybliży zasady funkcjonowania oraz korzyści płynące z zawierania kontraktów w tym systemie.
  do góry strony