OPOLCAN - kserokopiarki i drukarki w Opolu Systemy zarz?dzania dokumentami
 
 

znajdź urządzenie adekwatne do Twoich potrzeb

Centrum dokumentowe
Twojej firmy


SHARP MX-C311
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie oraz archiwizacja dokumentów w jednym miejscu.


Dzięki nowej kompaktowej konstrukcji urzadzenie wielofunkcyjne Sharp MX-C311 zmiesci się nawet w najmniejszym biurze. Wysokie parametry pozwalaja zwiększyć wydajnosć a nowoczesne rozwiazania administracyjne ułatwiaja zdalne zarzadzanie urzadzeniem. Kserokopiarka, drukarka i fax w jednym miejscu!

Nauczyliśmy się, że nie chodzi tu przede wszystkim o posiadanie właściwych urządzeń czy krótki czas ich naprawy. Dla nas to walka o zaufanie i poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów. To uczciwość i rzetelność potwierdzająca, że we wszystkich działaniach najważniejszy jest człowiek.
Gwarancja serwisowa, stanowiąca jeden z elementów programu pełnej obsługi serwisowej wyjaśnia jak w praktyce rozumiemy naszą filozofię.
Troska o Klienta
Każdy z naszych inżynierów dokłada wszelkich starań by jego praca w pełni satysfakcjonowała Klienta. Coraz większa ich liczba jest dla nas dowodem zaufania i dopingiem by działać jeszcze lepiej.
Oryginalne części i materiały
Jako część światowego koncernu oferującego urządzenia biurowe, wykorzystujemy i dostarczamy wyłącznie oryginalne części - tak więc jakość jest zawsze gwarantowana.
Pełna gwarancja wydajności
W przypadku, gdyby w okresie objętym kontraktem nasz produkt nie pracował zgodnie ze specyfikacją techniczną producenta, bezpłatnie wymienimy go na inny.
Urządzenie zastępcze
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie jesteśmy w stanie naprawić urządzenia w ciągu 48 godzin, dostarczymy na czas naprawy urządzenie zastępcze.
Uniwersalny czas reakcji
Naszym celem jest precyzyjne dostosowanie czasu reakcji do potrzeb Klienta. Całą dobę dostępna jest w Internecie elektroniczna pomoc E-Tech. Oferujemy także wsparcie przez "gorącą linię". Jeżeli jednak to nie wystarczy, zaproponujemy inżyniera dedykowanego do urządzenia, który będzie dbał o jego wydajność bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.
Pełne wsparcie techniczne
Klient nie musi już tracić czasu na poszukiwanie materiałów o najwyższej jakości. Dzięki umowie podpisanej z Servisco, jesteśmy w stanie dostarczyć do jego siedziby wszystkie elementy konieczne by zmaksymalizować wydajność i produktywność urządzenia. Oferujemy papier, toner, folie, naklejki i wiele innych produktów.
Szkolenia i ciągłe wsparcie w działaniu
By upewnić się, że Klient będzie w pełni wykorzystywał możliwości swojego urządzenia, oferujemy bezpłatne przeszkolenie użytkowników.
  do góry strony